הקמת מאגרי מים לכיבוי אש

הקמת מאגרי מים לכיבוי אש וחדרי משאבות

מאגרי מים לכיבוי אש הינו אחד מהפתרונות למערכות כיבוי אש גדולות. המים אשר נמצאים במאגר מובלים למערכת כיבוי האש באמצעות משאבה ייעודית. ברוב המקרים מאגרי מים לכיבוי אש עשויים מלוחות מתכת מגלוונים והם מותקנים במתחם הלקוח .

התקנת מאגרי מים לכיבוי אש

התקנת מאגרי מים לכיבוי אש מתבצעת על ידי חברת אביר אש מערכות כיבוי ומהווה חלק נכבד ממערכות הכיבוי השונות אשר נמצאות לרוב במבנים תעשייתיים אך משמשות גם בעבור צרכים ביתיים כגון רבי קומות. השימוש במאגרי מים לכיבוי אש הוא במקרים בהם כמות המים הנדרשת איננה נמצאת במערכת הסטנדרטית וישנו צורך לכמות מים גדולה ומיידית על מנת לכבות את האש בזמן אמת.

בנוסף להתקנת מאגרי המים לכיבוי אש יש באפשרותינו לתכנן את המערכת כולה לאופן פעולה שבו היא תשתמש המאגר המים רק כמקור משני למים הנמצאים במערכת ואינם בלחץ גבוה מספיק על מנת לכבות את האש.

שימוש נוסף במאגרי מים לכיבוי אש הינו במקומות בהם אין צנרת שאחראית על אספקת מים מיידית במידת הצורך כגון אתרי בנייה.

התקנת מאגר מים לכיבוי אש תיקני כוללת איטום,מד גובה למאגר,סולם גישה, עבודות חשמל,דיווח למערכות הגילוי אש,משאבה,פאזה הפוכה וכל הנדרש בתקן.

חשוב לציין כי התקנת מאגרי מים לכיבוי אש בהחלט יכולה להורדת מחירים הנדרשים על ידי חברת הביטוח.

 

התקנת חדרי משאבות

תכנון והקמת חדר המשאבות לפי תקן 1596 מבוצע לפי גודל מאגר המים שנדרש לכיבוי יעיל. משאבת הכיבוי תותאם לפי תכנון ספיקתה ולחץ העבודה בוא היא תידרש לעמוד.במידה וישנו גנראטור חירום תותקן משאבית כיבוי חשמלית ובמידה ואין גנראטור תותקן משאבת כיבוי דיזל.

התקנת חדר משאבות מבוצעת על ידי צוותינו המקצועיים ולפי דרישות התקן NFPA13 ות”י 1596.

 

לקבלת פרטים ותיאום מועד לפגישת יעוץ נא ליצור קשר בטלפון : 073-3742331

או מלאו פרטים באמצעות טופס “צור קשר” ואחד מנציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם.

אנחנו מאושרים